You are here: Home - Różne - Taśmy LED

Taśmy LED

Posted by on Czerwiec 27th, 2011 with 0 Comments

Taśmy LED stosujemy w reklamie, podświetleniu wystaw sklepowych, mebli, regałów, akwariów, schodów, dekoracji pomieszczeń. Dzięki swej niezwykłej giętkości taśmy LED mogą być użyte w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych źródeł światła, mogą zostać wpuszczone w krawędzie ram, mebli, w fugi między płytkami, czy w podłogi. Idealne do wyznaczania długich linii świetlnych. Zastosowanie naszych produktów ograniczyć może jedynie wyobraźnia.

Nasze produkty oparte są na nowoczesnej technologii SMD, dzięki której uzyskujemy wysoką skuteczność świetlną, trwałość i niezawodność. Przekazujemy Państwu produkty do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego, w korach: ciepła i zimna biel, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim oraz RGB. Dzięki zastosowaniu diod RGB oraz specjalnego sterownika będziecie Państwo w stanie samodzielnie aranżować barwę oświetlenia w zależności od nastroju. Stworzy to niepowtarzalny klimat Waszego mieszkania.

Leave a Reply

*

Windows 7

System operacyjny Windows 7 Home Premium 64bit RECOVERY. Jest to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. System posiada doskonały interfejs graficzny i zapewnia stabilną pracę zarówno w pracy jak i w domu. Windows 7 to doskonały sposób na dobrą zabawę odkrywając nowe możliwości Twojego laptopa. Wideo, zdjęcia, wszystko to jest łatwo dostępne w domu lub w podróży. Za pomocą kilki kliknięć można w łatwy i bezpieczny sposób korzystać z dostępnych sieci bezprzewodowych jak również przewodowych. Nowy Pasek zadań. Na pasku zadań możemy dowolnie, wedle uznania rozmieścić programy, dokładnie tak jak nam się podoba, na przykład ze względu na częstość korzystania z programu. Programiści zadbali także o możliwość ustawienia rozmiaru ikon, domyślnie ikony są duże, co ułatwia nam operowanie nimi. Pasek zadań posiada także funkcje podglądu programów. Mówiąc jaśniej, jeżeli najedziemy na przykład na ikonę przeglądarki, a obecnie mamy w niej otwartych kilka zakładek, wyświetlą się nam miniaturowe podglądy wszystkich otwartych zakładek, jeżeli zaś najedziemy myszą na miniaturowy podgląd, którejś z zakładek powiększy się ona do maksymalnych rozmiarów, na jakie pozwala nam monitor.