You are here: Home - Bez kategorii - Pączki

Pączki

Posted by on Czerwiec 27th, 2011 with 0 Comments

Typowy pączek upieczony jest z mąki, mleka, drożdży oraz cukru. Zwykłe pączki są długo opiekane w oleju aż nim nasiąkną. Pączki amerykańskie różnią się od tradycyjnych pączków. Przede wszystkim są opiekane krótko co powoduje, że olej nie wsiąka w nie i nie są takie tłuste.

Pączki z dziurką (am. doughnuts) są przysmakiem któremu trudno się oprzeć. Mogą być nadziewane budyniem, marmoladą, czekoladą oraz polane różnymi polewami. Nasza firma Vandemoortele specjalizuje się w produkcji pączków amerykańskich w tym także faworków, rogalików, ciastek. Dostarczamy naszym klientom już ponad 1 mln donutów dziennie. Szczególnie duże zapotrzebowanie na pączki występuje każdego roku w Tłusty Czwartek. W tym dniu miliony osób w Polsce zajadają się przepysznymi choć niezdrowymi pączkami. Aby pokazać Państwu alternatywę dla niezdrowego pączka polecamy nasze donuty. Dostarczane przez nas pączki są ładnie zapakowane oraz smakowicie wyglądają, są wręcz idealne na Tłusty Czwartek.

Wszystkie firmy chętne do sprzedaży naszych produktów zapraszamy do zapoznania się z oferą pączków na stronie doonys.pl

Leave a Reply

*

Windows 7

System operacyjny Windows 7 Home Premium 64bit RECOVERY. Jest to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. System posiada doskonały interfejs graficzny i zapewnia stabilną pracę zarówno w pracy jak i w domu. Windows 7 to doskonały sposób na dobrą zabawę odkrywając nowe możliwości Twojego laptopa. Wideo, zdjęcia, wszystko to jest łatwo dostępne w domu lub w podróży. Za pomocą kilki kliknięć można w łatwy i bezpieczny sposób korzystać z dostępnych sieci bezprzewodowych jak również przewodowych. Nowy Pasek zadań. Na pasku zadań możemy dowolnie, wedle uznania rozmieścić programy, dokładnie tak jak nam się podoba, na przykład ze względu na częstość korzystania z programu. Programiści zadbali także o możliwość ustawienia rozmiaru ikon, domyślnie ikony są duże, co ułatwia nam operowanie nimi. Pasek zadań posiada także funkcje podglądu programów. Mówiąc jaśniej, jeżeli najedziemy na przykład na ikonę przeglądarki, a obecnie mamy w niej otwartych kilka zakładek, wyświetlą się nam miniaturowe podglądy wszystkich otwartych zakładek, jeżeli zaś najedziemy myszą na miniaturowy podgląd, którejś z zakładek powiększy się ona do maksymalnych rozmiarów, na jakie pozwala nam monitor.