You are here: Home - Różne - Biuro Rachunkowe Warszawa Marki

Biuro Rachunkowe Warszawa Marki

Posted by on Czerwiec 27th, 2011 with 0 Comments

Jesteśmy dość młodą, prężną firmą, która świadczy usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, posiadających osobowość prawną, jak i dla osób fizycznych. Działamy na rynku od marca 2000 roku.

Celem naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych wypełniających ustawowe zobowiązania Klientów oraz wspieranie Klientów w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jednoosobowych firm jak i średnich przedsiębiorstw zatrudniających kilkaset pracowników. Nasi klienci to zarówno firmy, których miesięczna księgowość liczy kilkanaście faktur, jak i takie gdzie liczba dokumentów dochodzi do kilku tysięcy a obroty sięgają milionów złotych. Profil działalności naszych zleceniodawców jest bardzo różny. Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych – podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych, przedstawicielstw. Nadrzędnym celem naszego biura jest dbałość o zadowolenie Klienta i wyznajemy zasadę, iż Klient jest dla nas najważniejszy.

Jednym z naszych największych atutów jest wszechstronna znajomość przepisów podatkowych pozwalająca nam prowadzić księgowość firm działających w odległych od siebie branżach. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych a także najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, którą posiadają nasi pracownicy, zapewnia naszym Klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Naszym Zleceniodawcom wskazujemy zawsze kilka rozwiązań, starając się dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w oparciu o obowiązujące przepisy. Poprzez szybki dostęp do aktualnych informacji i wiedzy specjalistycznej oraz ciągłe śledzenie zmian i nowości w przepisach podatkowo-księgowych, pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemów aby w ten sposób przyczynić się do rozwoju Państwa Firmy. Doradzając Klientom wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, tak aby w każdej sytuacji wybrać najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC prowadzonej działalności gospodarczej.

Pracujemy profesjonalnie, systematycznie i relatywnie tanio. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości ekonomicznych Zleceniodawców. Przyjmujemy i prowadzimy sprawy bez względu na to, na którym etapie się one znajdują.

Biuro Księgowe Marki Warszawa, ul. Fabryczna 89 05-270 Marki tel 22 423-21-21.

Linki do stron:
http://www.biuromarki.pl/
http://www.biuromarki.pl/kontakt.php
http://www.biuromarki.pl/promocje.php

Leave a Reply

*

Windows 7

System operacyjny Windows 7 Home Premium 64bit RECOVERY. Jest to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. System posiada doskonały interfejs graficzny i zapewnia stabilną pracę zarówno w pracy jak i w domu. Windows 7 to doskonały sposób na dobrą zabawę odkrywając nowe możliwości Twojego laptopa. Wideo, zdjęcia, wszystko to jest łatwo dostępne w domu lub w podróży. Za pomocą kilki kliknięć można w łatwy i bezpieczny sposób korzystać z dostępnych sieci bezprzewodowych jak również przewodowych. Nowy Pasek zadań. Na pasku zadań możemy dowolnie, wedle uznania rozmieścić programy, dokładnie tak jak nam się podoba, na przykład ze względu na częstość korzystania z programu. Programiści zadbali także o możliwość ustawienia rozmiaru ikon, domyślnie ikony są duże, co ułatwia nam operowanie nimi. Pasek zadań posiada także funkcje podglądu programów. Mówiąc jaśniej, jeżeli najedziemy na przykład na ikonę przeglądarki, a obecnie mamy w niej otwartych kilka zakładek, wyświetlą się nam miniaturowe podglądy wszystkich otwartych zakładek, jeżeli zaś najedziemy myszą na miniaturowy podgląd, którejś z zakładek powiększy się ona do maksymalnych rozmiarów, na jakie pozwala nam monitor.