You are here: Home - Różne - Dobrze dobrane perfumy

Dobrze dobrane perfumy

Posted by on Czerwiec 9th, 2011 with 0 Comments

Dzisiaj wszystkie kobiety bardzo dbają o siebie, dlatego jedną z rzeczy, którą posiada w swojej kosmetyczce każda pani, są oczywiście bez wątpienia dobrze dobrane perfumy. Piękny zapach jest jednym z niezbędnych elementów dobrego samopoczucia i wizerunku kobiety. Niektóre z nich mają w swoim składzie, w różnorodnym stężeniu, odpowiednio dobrane feromony, czyli substancje, które swoim zapachem oddziałują na nasze zmysły. Zostały one odkryte stosunkowo niedawno i od tamtej pory wielu fachowców szuka sposobów, aby zastosować je w praktyce. Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane ‘narkotykami miłości’. Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego Feromony i perfumy poprawiają poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia, począwszy od spraw intymnych, poprzez pracę, zabawę, sprawy domowe, a na religijnych kończąc.

Wychodząc na spotkanie w sprawie pracy, spotkanie biznesowe lub randkę musimy wręcz użyć perfum, wtedy czujemy się bardziej komfortowo, jesteśmy ładniejsi, lepiej pachniemy. Robimy to po to, aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej.

Leave a Reply

*

Windows 7

System operacyjny Windows 7 Home Premium 64bit RECOVERY. Jest to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. System posiada doskonały interfejs graficzny i zapewnia stabilną pracę zarówno w pracy jak i w domu. Windows 7 to doskonały sposób na dobrą zabawę odkrywając nowe możliwości Twojego laptopa. Wideo, zdjęcia, wszystko to jest łatwo dostępne w domu lub w podróży. Za pomocą kilki kliknięć można w łatwy i bezpieczny sposób korzystać z dostępnych sieci bezprzewodowych jak również przewodowych. Nowy Pasek zadań. Na pasku zadań możemy dowolnie, wedle uznania rozmieścić programy, dokładnie tak jak nam się podoba, na przykład ze względu na częstość korzystania z programu. Programiści zadbali także o możliwość ustawienia rozmiaru ikon, domyślnie ikony są duże, co ułatwia nam operowanie nimi. Pasek zadań posiada także funkcje podglądu programów. Mówiąc jaśniej, jeżeli najedziemy na przykład na ikonę przeglądarki, a obecnie mamy w niej otwartych kilka zakładek, wyświetlą się nam miniaturowe podglądy wszystkich otwartych zakładek, jeżeli zaś najedziemy myszą na miniaturowy podgląd, którejś z zakładek powiększy się ona do maksymalnych rozmiarów, na jakie pozwala nam monitor.